دایرکتوری و موتور جستجوی فونت یاب براساس آمار بسیاری از سایتهای تحلیل اینترنت از محبوب ترین سایتهای گرافیک فارسی است و با توجه به ماهیت سیستم خود توانسته است مخاطبان و کاربران ایرانی و فارسی زبان زیادی را جذب کند.
دایرکتوری و موتور جستجوی فونت یاب با توجه به این موضوع و با مطالعه بازار ایران و همچنین درک نیازهای سفارش دهندگان آگهی اقدام به ارائه پلن های خاص و مناسبی جهت تبلیغ و نمایش آگهی محصولات ،خدمات و معرفی وب سایتها نموده است. مزیت استفاده از سرویس و خدمات تبلیغاتی در فونت یاب قیمت منصفانه آن و با توجه به تعداد نمایش، استفاده از مخاطبان واقعی بالا میباشد.

نام سرویس مدت نمایش توضیحات مکان نمایش هزینه ( تومان )
تبلیغات متنی 30 روز این تبلیغات در صفحات نتایج جستجو و دسته بندی ها نمایش داده می شود. مشاهده 100.000
بنر گرافیکی 30 روز این تبلیغات در صفحات داخلی دریافت فونت نمایش داده می شود. مشاهده 250.000
گرافیکی ثابت 30 روز این نوع تبلیغات به صورت ثابت در تمامی صفحات نمایش داده می شود. مشاهده 400.000
ویژه 30 روز این تبلیغات مخلوطی از تبلغات لینکی و بنری می باشد با نمایش همزمان می باشد . مشاهده 650.000

مشخصات بنرها

بنرها میتواند در فرمت تصویر GIF یا JPG و یا فایل فلش SWF باشند.
حجم بنرها نباید بیشتر از 60 کیلوبایت باشد .
لازم به ذکر است که در صورتی که حجم فایل بنر بالاتر از اندازه مشخص شده باشد آگهی فعال نخواهد شد. همچنین در صورت استفاده از بنر فلش لینک مرتبط با آن نیز میبایست در زمان طراحی بنر توسط طراح بنر در آن قرار گیرد.بنرهای فلش فقط میتوانند حاوی یک لینک باشند که پس از کلیک کاربر فعال شود و استفاده از هرگونه اسکریپت برای فعال سازی لینک یا فراخوانی آدرس وب یا ارسال اطلاعات بدون خواست کاربر غیر مجاز می باشد.

نحوه پرداخت

با مراجعه به قسمت تماس با ما "درخواست پنل تبلیغات" کنید ، در اکانتی که به شما داده می شود می توانید آگهی های خود را ثبت ، مدیریت ، ویرایش و به صورت آنلاین پرداخت نمایید .

قوانین و شرایط جذب آگهی

از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.
درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در فونت یاب (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در فونت یاب باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.
هر آگهی تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.
مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال فونت یاب در قبول بنر و آگهی مختار است.
تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.
طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد و در صورت نیاز تیم فونت یاب آماده همکاری جهت طراحی بنر میباشد که هزینه آن بصورت مجزا محاسبه خواهد شد.
در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.
در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی یا وزرات ارشاد) نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است.وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید.مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای فونت یاب نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش آگهی متوقف شود مسئولیتی بر عهده فونت یاب نبوده و آگهی دهنده مسئول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود.